Przedszkole Wawer

tl_files/images/FLAGI POL-ANG.png

Kraina Magii to takie miejsce na Pradze Południe (w pobliżu dzielnicy Wawer), w którym NAJWAŻNIEJSZE SĄ DZIECI. Więc jeśli, Drogi Rodzicu, szukasz przyjaznego przedszkola blisko domu,w którym Twoje dziecko znajdzie:

  • radosnych przyjaciół,
  • troskliwe ciocie,
  • rodzinną atmosferę oraz
  • wielokierunkową edukację na najwyższym poziomie,
  • a to wszystko w systemie dwujęzycznym,

zajrzyj na nasze strony. Zajrzyj tu do nas wraz z dzieckiem. Odwiedź nas, nasze placówki znajdują się w pobliżu dzielnicy Wawer, przy ul. Bracławskiej 4 oraz przy ulicy 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy 11.

Doskonałe opinie rodziców potwierdzają profesjonalizm, zaangażowanie i pasję kadry Przedszkola Kraina Magii, a uśmiechnięte buzie naszych podopiecznych są naszym najważniejszym sukcesem.

Działamy już czwarty rok. Zaczynaliśmy z szóstką cudownych maluchów, które pokochałyśmy miłością pierwszą i na zawsze. Dziś podrosły, dojrzały, a niektóre nawet rozpoczęły swoją przygodę ze szkołą. Doskonale radzą sobie w nowoczesnym świecie, są otwarte, asertywne, odważne.

Teraz nasze progi przekracza ich młodsze rodzeństwo. Rodzice polecają nas swoim znajomym. Nie ma lepszej reklamy. Jesteśmy im wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzają.


Zapraszamy do naszej placówki dzieci z Wawra, które już w przedszkolu nabędą swobodę komunikowania się w języku angielskim i odkryją przyjemność zdobywania wiedzy i umiejętności doskonale się przy tym bawiąc.

Jak to zrobimy? Będziemy wspólnie z dziećmi dzień po dniu odkrywać tajemnice nauki, bawić się matematyką, twórczo wykorzystywać ich zdolności, stwarzać okazje do radosnej ekspresji. Będziemy obserwować otaczający nas świat, poznawać jego tajemnice i uczyć się budować trwałe i przyjazne relacje międzyludzkie. Bo „jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe” (Arthur C. Clarke)