Genibot

robot
do nauki kodowania

GENIBOT to robot realizujący edukację w nurcie STEAM (science, technology, engineering, art, maths). Uczy dzieci kreatywności, algorytmicznego myślenia i logiki. Wprowadza najmłodszych w świat programowania, zaznajamia z podstawami kodowania i robotyki.

GeniBot mówi w dwóch językach – polskim oraz angielskim, co stwarza dodatkowe możliwości nauki języka angielskiego. Nasz przyjaciel mówi tylko po angielsku!

Z Genibotem można programować na różne sposoby i na różnych etapach edukacji, zarówno za pomocą kart do kodowania, jak i aplikacji, na macie do kodowania, na kartce papieru, na podłodze. Indywidualnie, zespołowo i z całą grupą.

Dzieci uwielbiają zajęcia z Genibotem!

jak działa Genibot

Chcesz zapisać dziecko od naszego przedszkola? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Scottie Go!

kosmiczny asystent
programowania

Scottie jest częścią naszego zespołu edukacyjnego. Ma mnóstwo pomysłów na to, jak w łatwy do zrozumienia sposób sekrety swojego świata przekazać małym dzieciom.

Ta seria gier edukacyjnych została pomyślana tak, aby łączyć atrakcyjność fabularną z wiedzą programistyczną i nauką współpracy w grupie. Za pomocą specjalnych tekturowych bloczków dzieci mogą nauczyć się pierwszych komend i sprawdzić, czy przygotowane przez nie komunikaty okażą się zrozumiałe dla Scottiego. Trudno o lepsze wprowadzenie w świat pętli, zmiennych oraz instrukcji warunkowych… Dodatkowo Scottie komunikuje się z dziećmi oczywiście w j. angielskim.

Aplikacja na urządzenia mobilne w formule gry prowadzi krok po kroku przez pełen przygód świat programowania. Zastosowane charakterystyczne dla gier komputerowych mechanizmy rywalizacji, ciekawe zadania logiczne i łamigłówki,  pomagają utrzymać zainteresowanie przedszkolaków. 

jak działa Scottie Go!

anglojęzyczne programowanie ze Scottie Go! 

Chcesz zapisać dziecko od naszego przedszkola? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!