ZERÓWKA

Mamy doświadczenie w przygotowaniu dzieci do edukacji szkolnej. Realizujemy je nowatorskimi metodami z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Podążamy za zainteresowaniami dzieci, stosujemy metody dostosowane do ich potrzeb. Dzięki temu dzieci uczą się więcej i chętniej, rozwijając swoje kompetencje gotowości szkolnej. Rozwój dzieci wspierają również doświadczeni specjaliści: logopeda i psycholog.

Doskonalone przez nas od 14 lat metody to sprawdzone przygotowanie do szkoły oparte na kodowaniu i matematycznym myśleniu, dyskusjach i projektach popularnonaukowych. W połączeniu z intensywną nauką języka angielskiego oraz rozwijaniem inteligencji emocjonalnej to idealna droga dla przyszłego pierwszoklasisty.

English

Intensywna immersja językowa - codziennie 3 zajęcia + towarzystwo mówiącego tylko w j. angielskim lektora. Metodyka renomowanej szkoły językowej Early Stage.

Coding

Kodowanie na dywanie, kodowanie z użyciem Genibota, Scottie Go! – gość z kosmosu​, rozwój logicznego myślenia, trening pamięci.

Math

Matematyka dla smyka, myślenie przyczynowo-skutkowe, podejmowanie wyzwań i dążenie do pozyskiwania rozwiązań - trening logiczny dla młodych umysłów.

Reading

Sześciolatek osiąga znaczący progres w zakresie zdolności percepcyjnych i manualnych. Nauka wpleciona w pasjonującą zabawę i ciekawe zajęcia przynosi doskonałe efekty.

Robot EMYS

Edukacyjny interaktywny robot, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Tworzy anglojęzyczne środowisko, które angażuje dzieci.

SI therapy

Terapia przez ruch. Zajęcia grupowe o charakterze symulacyjnym. Od września 2023 - także indywidualna terapia integracji sensorycznej.

Social skills

Rozwój inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych.

Projects

Projekty popularno-naukowe rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, poszerzają wiedzę ogólną i inspirują do zdobywania wiedzy.

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO ZERÓWKI? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!