Edukacja
dwujęzyczna

Immersja
językowa

Zanurzenie w języku angielskim

W KRAINIE MAGII od pierwszych dni dzieci zanurzone są w języku angielskim (immersja językowa), który na równi z językiem polskim towarzyszy każdej czynności: posiłkom, spacerom, zabawom i odpoczynkowi. Dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie i często nieświadomie. W każdej grupie jedna z wychowawczyń to anglistka, mówiąca do dzieci tylko w j. angielskim. Oba języki poznawane są równocześnie, w zupełnie bezstresowy, często niezauważalny przez dzieci sposób – od codziennej rutyny po zajęcia programowe, muzyczne, gry oraz zabawy.

Metoda
Early Stage

Codzienna nauka j. angielskiego metodą EARLY STAGE

Od kilku lat prowadzimy naukę j. angielskiego wg autorskiego programu edukacji przedszkolnej renomowanej szkoły językowej EARLY STAGE. Rymowanki, piosenki, taniec, prace plastyczne to ich żywioł, a zarazem najskuteczniejszy sposób na przyswajanie języka obcego. Swoboda, z jaką maluchy po kilkunastu zajęciach obcują z angielskim jest imponująca.

Więcej informacji o metodzie znajdziesz tutaj

Językowy
Five o'clock

Autorski program - łamańce językowe

Każdego dnia po południu dzieci bawią się angielskim łamiąc języczki na Tongue Twisters oraz rymując powtarzanki Nursery Rhymes. Łamańce językowe to trudne do wymówienia zdania lub ciągi wyrazów. Dzieci uwielbiają je i często rywalizują ze sobą wielokrotnie je powtarzając w szybkim tempie. To świetny sposób, aby poćwiczyć dźwięki i opanować ich poprawną wymowę. Wierszyki, historyjki i piosenki rozwijają pamięć, często są zabawne, a przez charakterystyczny rytm szybko zapadają w pamięć. Dodając do tego humor, śmieszną intonację, gesty, zabawną mimikę, zmieniając rymy, wymyślając nowe, będąc kreatywnymi, sprawiamy, że te uzupełniające zajęcia z j. angielskiego to cudowna językowa rozrywka.

EMYS
anglojęzyczny robot

EMYS native speaker z dziecięcym głosem i charakterem

W nauce języka angielskiego dzieciom towarzyszy EMYS, robot stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 7 lat.

Z EMYSem dzieci stają się centralnym punktem procesu nauczania, a do ćwiczenia języka angielskiego motywowane są aktywnie i niezależnie dzięki najbardziej zaawansowanemu i bezpiecznemu cyfrowemu native speakerowi, potrafiącemu stworzyć niepowtarzalną więź emocjonalną.

GENIBOT
do kodowania

Robot do nauki kodowania

Anglojęzyczny robot realizujący edukację w nurcie STEAM. Wprowadza najmłodszych w świat programowania, zaznajamia nie tylko z podstawami kodowania i robotyki, ale gwarantuje także nabywanie nowego słownictwa – słownictwa technicznego. Jest dwujęzyczny, ale do nas mówi tylko po angielsku.

SCOTTIE GO!
do programowania

Seria interaktywnych gier uczących programowania

Kolejny edukator wspierający rozwój leksykalny języka angielskiego. Atrakcyjna formuła gier na urządzenia mobilne oraz plansze, inspiruje do komunikacji w języku Scottiego. Praca grupowa rozwija bazę do aktywności projektowych. 

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Cele językowe:
•  otworzy się na poznawanie języka angielskiego
•  przyswoi krótkie piosenki, rymowanki oraz scenki sytuacyjne, prezentowane na zajęciach
•  nauczy się reagować na proste komunikaty i polecenia w języku angielskim
•  pozna 700 słówek w ciągu roku
•  będzie ćwiczyć poprawną wymowę i intonację
•  weźmie udział w autorskim przedstawieniu po angielsku

Cele pozajęzykowe:
•  nauczy się współdziałać w grupie
•  wzmocni poczucie własnej wartości i wiary w siebie
•  doświadczy wielu pozytywnych emocji związanych z aktywnością na zajęciach oraz realizacją licznych projektów
•  rozwinie kreatywność, muzykalność, zamiłowanie do wspólnego czytania książek
•  zbuduje pozytywne skojarzenia związane z uczestnictwem w zajęciach dodatkowych, bez udziału rodziców
•  doświadczy pełnego wsparcia ze strony nauczyciela prowadzącego

Korzystamy z 10 supermocy. To sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci. Podczas zajęć angażujemy ich wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

Jak to robimy? Po szczegóły zapraszamy na stronę Early Stage https://earlystage.pl/pl/metoda

Podczas zajęć każde dziecko ma do dyspozycji:

• podręczniki + 2 płyty
• dostęp do aplikacji muzycznej Early Stage
• materiały związane projektem międzynarodowym (śpiewnik, dostęp do platformy multimedialnej oraz muzykę projektową w aplikacji).

Chcesz zapisać dziecko na naszego przedszkola? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!