BY WSZYSTKIM BYŁO NAJLEPIEJ

WSPÓŁPRACA
Z RODZICAMI

W dzisiejszym świecie informacja ma wartość niezwykłą, a szybkość i łatwość jej pozyskania są bezcenne.
Rodzicom naszych podopiecznych oferujemy narzędzia niosące pełną, czytelną i bieżącą informację.

Niby drobiazgi, ale jak ułatwiają życie!

Informacje
o dziecku

To zagadnienia najistotniejsze i przez rodziców najbardziej pożądane.

Informacje
o przedszkolu

Plany rodziców i plany przedszkola muszą się uzupełniać. O wszystkim informujemy z dużym wyprzedzeniem.

Informacje
finansowe

Rozliczenia wzajemne winny być transparentne. W naszych, wszystko jest jasne.

Codzienny kontakt rodzica z wychowawcą to najlepsza forma komunikacji. Jesteśmy do dyspozycji… jeśli tylko w danej chwili bardziej nie potrzebują nas dzieci.

Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi, a naszych klientów bez pomocy. Co miesiąc spotykamy się z rodzicami – słuchamy, rozmawiamy, dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Wspólnie znajdujemy rozwiązania.

Każdy semestr kończymy stworzeniem raportu z postępów dziecka. Przez cały semestr je obserwujemy, wspieramy, motywujemy. W styczniu i czerwcu przekazujemy rodzicom nasze spostrzeżenia. Chwalimy, wskazujemy mocne strony, podpowiadamy.

W każdym miesiącu rodzice mają okazję spotkać się z psychologiem, który na co dzień pracuje z ich dziećmi. Cieszy nas, jak chętnie i często z tej możliwości korzystają.

W dostępnej dla rodziców aplikacji mobilnej LIVEKID wszystkie wydarzenia planowane w placówce są zgromadzone w jednym miejscu. Nie musisz notować, kiedy jest zebranie, przedstawienie lub wycieczka. Sprawdzasz to wygodnie w każdej chwili w planie zajęć w aplikacji na Twoim telefonie.

Ogłoszenia już nie zostaną przeoczone. Otrzymujesz je bezpośrednio na telefon (rzadziej mailem). Nasza wirtualna tablica jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Aplikacja porządkuje wiadomości dla Ciebie, dzięki czemu masz do nich o wiele łatwiejszy dostęp. Możesz również otrzymywać w ogłoszeniach aktywne linki!

Wchodząc do przedszkola wita Cię plakat informujący o aktualnym i nadchodzącym wydarzeniu. Przypomni Ci nie tylko o terminie, ale również np. o obowiązującym kolorze stroju dziecka w danym dniu. Nic Ci już nie umknie 🙂

Dla nas to okazja nie tylko do przekazania najważniejszych informacji o dzieciach i organizacji pracy przedszkola, ale także do wymiany spostrzeżeń, wspólnego wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań, dzielenia się pomysłami.

Radość i uśmiech naszych dzieci prowokują nieustannie do zatrzymywania tych chwil “na zawsze”. Dzielimy się nimi z rodzicami umieszczając co tydzień mnóstwo zdjęć w dostępnej po zalogowaniu, STREFIE RODZICA.

W aplikacji Live Kid zaznaczasz dzień i jednym kliknięciem zgłaszasz nieobecność dziecka! Informacja od razu dociera do placówki. Nie musisz dzwonić i upewniać się, czy ciocie zapisały informację. A jeśli Twoje plany się zmienią, odwołujesz nieobecność równie szybko!

W aplikacji LIVEKID co miesiąc znajdziesz dokładną kwotę Twojej opłaty. System po uwzględnieniu wszystkich zebranych informacji podlicza sumę kosztów, a Ty dzięki temu unikasz błędów w rachunkach, na przykład w postaci nadpłat.

Chcesz zapisać dziecko do KRAINY MAGII? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!