CO ROBIMY NAJLEPIEJ

ROZWIJAMY KREATYWNOŚĆ UMIEJĘTNOŚCI SAMODZIELNOŚĆ

KOCHAMY DZIECI

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy dumni z naszych pracowników. Większość z nich jest z nami 5 lat i więcej. Stanowią świetny zespół kreatywnych, pełnych pasji i oddanych swojej pracy osób. I co najważniejsze, kochają dzieci.

Nauczyciele polskojęzyczni posiadają wykształcenie
i doświadczenie z zakresu wychowania przedszkolnego.

Doskonalą kompetencje przez udział w warsztatach i kursach z zakresu pedagogiki i nowoczesnych metod nauczania.

Ewelina Łysakowska

Dyrektor

nauczyciel wychowania przedszkolnego,
pedagog korekcyjny/ reedukator,
instruktor rytmiki,
w Krainie Magii od 2009 roku

Agnieszka Łęczycka

nauczyciel wychowania przedszkolnego

instruktor gimnastyki korekcyjnej

w KRAINIE MAGII od 2015 roku

Klaudia Kopeć

nauczyciel wychowania przedszkolnego

w zespole od 2023 roku

Lektorzy j. angielskiego posiadają wykształcenie z zakresu wychowania przedszkolnego oraz j. angielskiego, a także minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 2-6 lat. Doświadczenie zdobyli między innymi będąc lektorami szkół językowych. Wszyscy rozwijają swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach Early Stage. 

Maja Larkiewicz

v-ce dyrektor

nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel wychowania przedszkolnego, instruktor rytmiki, w naszym zespole od 2015 roku

Magdalena Pogorzelska

nauczyciel języka angielskiego

w KRAINIE MAGII od 2019 roku

Klaudia Łysakowska

lektor j. angielskiego

w KRAINIE MAGII od 2021 roku

Pomoce. Obecność tych cioć jest w każdym przedszkolu nie do przeceniania. Wszak to one troskliwie wykonują najtrudniejsze prace – przebierają, myją, karmią, pomagają w czynnościach samoobsługowych. To one wiedzą co maluch lubi jeść i na co ma alergię. Znają je wszyscy rodzice, kochają wszystkie dzieci.

Ewa Dudzińska

pomoc nauczyciela

w naszym zespole od samego początku, czyli od 2009 roku

Izabela Pacek

pomoc nauczyciela

w KRAINIE MAGII od 2018 roku

Psycholog
i logopeda

Niezbędni w pracy
z przedszkolakiem
Wspieramy zrównoważony, wszechstronny rozwój dzieci realizując grupowe warsztaty z logopedą i psychologiem. Systematyczna praca nad emocjami oraz gimnastyka buzi i języka, przynoszą rewelacyjne efekty.

Paulina Połek

psycholog neurokognitywista, pedagog, terapeuta EEG Biofeedback

Pracuje w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach.  Absolwentka neurokognitywistyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, specjalizacja: neurorehabilitacja i usprawnianie funkcji poznawczych. Na co dzień współpracuje z różnymi placówkami medycznymi oraz organizacjami zajmującymi się pomocą osobom z zaburzeniami neurologicznymi. 
W wolnym czasie maluje na płótnie.

Magdalena Szymańska-Banachowicz

logopeda

Z wykształcenia i zamiłowania neurologopeda z kilkunastoletnim stażem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i czerpie wiele radości ze swojej pracy. Stara się, aby prowadzone przez nią zajęcia były jak najbardziej skuteczne, ale nie zapomina o dobrej zabawie i przyjaznej atmosferze. Każde dziecko traktuje indywidualnie.

Judo
Taniec
Robotyka

instruktorzy
Dzieci potrzebują wielu bodźców i stymulacji, aby zaspokoić potrzeby kreatywności i ruchu. W ich realizacji towarzyszą najlepsi instruktorzy tańca, judo i robotyki, ludzie z pasją i doświadczeniem w pracy z maluchami. Dzieci kochają swoje ciocie, ale wujek w przedszkolu to skarb!

Rafał Błaut

instruktor judo

Jestem instruktorem judo i samoobrony. Od 2013 roku prowadzę zajęcia z dziećmi, a moi podopieczni osiągają sukcesy w zawodach rangi lokalnej i ogólnopolskiej.

Rafał Knieć

instruktor robotyki

Animator i Manager Kultury. Ukończył szkolenie „Wykorzystanie zestawów Lego Education w pracy  z dziećmi”. Nauczyciel zajęć z robotyki dla dzieci szkolnych oraz wczesnoszkolnych.

Magdalena Tarnowska

instruktor tańca

Swoja przygodę z tańcem zaczęła w wieku 7 lat. Tancerka z najwyższą międzynarodową klasą “S”, dwukrotna Mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotna Mistrzyni Okręgu lubelskiego. Dziś łączy pasję z pracą,  przekazując innym swoją wiedzę. Na zajęciach stawia na rozwijanie umiejętności tanecznych oraz dobrą zabawę w pozytywnej i miłej atmosferze.