READY FOR THE FUTURE

Przedszkole to bez wątpienia podstawa drogi edukacyjnej dziecka. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wszystko dzieje się szybko, a nowe koncepcje i technologie pojawiają się nagle, myślenie i zdolności twórcze dziecka muszą być wyostrzane od najmłodszych lat, aby potrafiło szybko przystosować się do zmian.

READY FOR THE FUTURE to nasz program kształtowania umiejętności XXI wieku. Przedszkolaki mają kontakt z robotyką, kodowaniem, zajęciami opartymi na STEM i angażują się w szereg działań, które poprawiają ich logiczne myślenie i zrozumienie procesów. W ten sposób przygotowujemy dzieci do krytycznego myślenia, kreatywności, współpracy i skutecznego komunikowania się od początku swojej podróży edukacyjnej.

Nowoczesne
technologie

EMYS

interaktywny Native Speaker

W nauce j. angielskiego towarzyszy dzieciom EMYS. To najbardziej zaawansowany anglojęzyczny robot edukacyjny na świecie. Ma przyjazny wygląd i wyjątkowe możliwości interaktywne. EMYS jest niewyczerpanym źródłem starannie dobranego języka prezentowanego poprzez szereg interaktywnych zadań, gier, twórczych aktywności, piosenek, historyjek i zabaw ruchowych. EMYS to native speaker z dziecięcym głosem i charakterem, potrafiący pokazać emocje i zbudować relacje.

immersja
językowa

native
speaker

wzbogacenie
słownictwa

rozwój
empatii

nauka
przez zabawę

GENIBOT

robot do nauki kodowania

Genibot to robot realizujący edukację w nurcie STEAM (science, technology, engineering, art, maths). Uczy dzieci kreatywności, algorytmicznego myślenia i logiki. Wprowadza najmłodszych w świat programowania, zaznajamia z podstawami kodowania i robotyki. Jest dwujęzyczny, my jednak prosimy go o posługiwanie się wyłącznie językiem angielskim.

nauka podstaw
programowania

nauka logicznego
myślenia

angielskie
słownictwo techniczne

otwarcie
na nowoczesne technologie

Scottie Go!

kosmiczny trener programowania

Przyjazny kosmita do nauki programowania, Scottie, przeżywa liczne przygody w Kosmosie. Pomagając Scottiemu w jego przygodach dzieci zdobywają wiedzę programistyczną oraz ważne kompetencje społeczne. Niezwykłe wizualne środowisko oraz język programowania przyjazny i interesujący dla dzieci, w połączeniu z niesamowitymi przygodami, łamigłówkami i barwnymi bohaterami pozwala przedszkolakom na rozpoczęcie przygody z programowaniem.

nauka
pracy
w zespole

przygotowanie
do metody
projektowej

angielskie
słownictwo techniczne

gamifikacja
procesu nauczania

Chcesz nas poznać lepiej? TO PROSTE! 

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!